Ukończone szkolenia SCA


BREWING INTERMEDIATE


SENSORY SKILLS INTERMEDIATE


GREEN COFFEE INTERMEDIATE

Kaworama, to sklep specjalizujący się w rzemieślniczo wypalanej kawie kraftowej. Naszym celem jest promować dobrą kawę i dostarczać naszym klientom produkty wyłącznie najwyższej jakości.


Jeżeli kochasz zapach kawy tak jak my, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w wyborze najlepszej kawy, dostosowanej do Twoich upodobań, oraz wybranych przez Ciebie metod parzenia.

Wszystkie kawy w naszym sklepie są jakości premium lub specialty, wypalane w rzemieślniczych palarniach, o najwyższych standardach pracy. Dlatego możesz być pewien - tu znajdziesz tylko najlepsze produkty. Nasze kawy są wyselekcjonowane dla Ciebie tak, abyś mógł spokojnie próbować różnych ich rodzajów, za każdym razem doświadczając bogactwa smaków i aromatów, jakie mają sobą do zaoferowania.

Wierzymy, że dobrej jakości produkty powinny być dostępne dla każdego. Wiemy też, że ich znalezienie nie zawsze jest proste. My już wiemy gdzie szukać dobrej kawy, poświęciliśmy na to wiele czasu i energii. Zgłębiliśmy wiedzę oraz przetestowaliśmy setki różnych produktów. Teraz chcemy ułatwić Tobie ten proces. Dlatego postanowiliśmy otworzyć sklep, w którym będziemy oferować tylko takie produkty, które sami byśmy kupili. Chcemy abyś kupując u nas, miał pewność jakości, a jedyne nad czym będziesz musiał się zastanowić, to jaki profil smakowy wybrać tym razem :).

Znajdź nas również na Instagramie

Zapraszamy Cię gorąco do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie, gdzie dzielimy się różnymi kawowymi ciekawostkami, nowinkami, eksperymentami i nie tylko :)

Dołącz do naszej społeczności i zaobserwuj nasz Instagramowy profil

Odwiedź profil


 

Kaworama to również miejsce, w którym dzielimy się wiedzą o kawie. Odwiedź nasz Blog aby dowiedzieć się więcej.