Kaworama, to sklep specjalizujący się w rzemieślniczo wypalanej kawie kraftowej. Naszym celem jest promować dobrą kawę i dostarczać naszym klientom produkty wyłącznie najwyższej jakości.


Jeżeli kochasz zapach kawy tak jak my, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w wyborze najlepszej kawy, dostosowanej do Twoich upodobań, oraz wybranych przez Ciebie metod parzenia.

Wszystkie kawy w naszym sklepie są jakości premium lub specialty, wypalane w rzemieślniczych palarniach, o najwyższych standardach pracy. Dlatego możesz być pewien - tu znajdziesz tylko najlepsze produkty. Nasze kawy są wyselekcjonowane dla Ciebie tak, abyś mógł spokojnie próbować różnych ich rodzajów, za każdym razem doświadczając bogactwa smaków i aromatów, jakie mają sobą do zaoferowania.

Wierzymy, że dobrej jakości produkty powinny być dostępne dla każdego. Wiemy też, że ich znalezienie nie zawsze jest proste. My już wiemy gdzie szukać dobrej kawy, poświęciliśmy na to wiele czasu i energii. Zgłębiliśmy wiedzę oraz przetestowaliśmy setki różnych produktów. Teraz chcemy ułatwić Tobie ten proces. Dlatego postanowiliśmy otworzyć sklep, w którym będziemy oferować tylko takie produkty, które sami byśmy kupili. Chcemy abyś kupując u nas, miał pewność jakości, a jedyne nad czym będziesz musiał się zastanowić, to jaki profil smakowy wybrać tym razem :).


Nasz zespół

Ola


Z wykształcenia jestem akustykiem i socjologiem. Zawodowo, przez 15 lat pracowałam w firmie produkcyjnej, w której zajmowałam się szeroko pojętą analizą danych. Prywatnie jestem mamą trójki dziewczynek i żoną mojego ukochanego męża - Grzegorza. W 2018, będąc na moim trzecim macierzyńskim, odnalazłam swoją pasję związaną z kawą i postanowiłam poświęcić się jej również zawodowo. Jestem autorką tekstów na naszym blogu, moderuję nasz sklep internetowy, zajmuję się marketingiem, kontaktem z klientami i dostawcami.

Grzegorz


Od początku kariery zawodowej związany jestem ze sprzedażą, początkowo w firmie produkcyjnej (w której z resztą poznałem moją ukochana Żonę), a potem w firmach z pogranicza IT i nowych technologii. Zamiłowanie do dobrej kawy zaszczepiła we mnie Ola, która wprowadziła nas w świat alternatyw i kawy speciality. Od początku Kaworama to nasze wspólne, czwarte już dziecko, w przypadku którego ja zajmuję się warstwą techniczną, backupami, serwerami, sprawami prawnymi i podatkowo-finansowymi, czyli tym wszystkim, co jest mniej sexy :).

Znajdź nas również na Instagramie

Zapraszamy Cię gorąco do odwiedzenia naszego profilu na Instagramie, gdzie dzielimy się różnymi kawowymi ciekawostkami, nowinkami, eksperymentami i nie tylko :)

Dołącz do naszej społeczności i zaobserwuj nasz Instagramowy profil

Odwiedź profil


 

Kaworama to również miejsce, w którym dzielimy się wiedzą o kawie. Odwiedź nasz Blog aby dowiedzieć się więcej.